Illustration_About-Us-small

Apie mus

Projektą “Taško istorija” pamokos skaitmeninėje erdvėje iš dalies finansavo LR Kultūros  taryba,    įgyvendina VšĮ „Verslas ar menas“.

 „Verslas ar menas“ ‒ tai socialinis verslas (nuo 2012 m.), kurio pagrindinė veikla – knygų leidyba, neformalusis vaikų ugdymas, meniniai ir socialinio ugdymo projektai, informacinės ir vaizdinės medžiagos pritaikomumas neregiams. www.vam.lt Veiklos sritys: švietimas, kultūra ir socialinės veiklos. Leidžia knygas reginčiųjų ir Brailio raštu, pritaikytas žmonėms su regos negalia. Sprendžia neregių raštingumo ir knygų neregiams prieinamumo problemas, o socialinė veikla yra orientuota į pamatuojamą poveikį.

„Socialinio verslo lyderis, 2017“, Lietuvos Respublikos ūkio ministerija

Socialinio verslo „Verslas ar menas“ sukurtas prekių ženklas „TAŠKO ISTORIJA“ parodo, kad prisidedama prie dovanojamų knygų neregiams ir socialinių projektų, skirtų žmonių su regos negalia atskirties mažinimui. https://taskoistorija.lt/

Taško istorijos pamokos „NEREGIMAS PASAULIS“ – tai neformaliojo vaikų ugdymo projektas, skirtas mokinių pažintiniams, meniniams, socialiniams, sveikos gyvensenos gebėjimams ugdyti.